Nasza sekcja

Jesteśmy szkołą tradycyjną.

Od 1992 roku działamy na Warszawskim Bemowie.

Naszym nauczycielem jest Marek Piechotka, który swoją wiedzę od prawie 30 lat czerpie bezpośrednio od chińskich mistrzów. Na początku u mistrza Yu Tianchenga, jednego z najlepszych specjalistów wolnej walki chińskiej prowincji Szantung i okolic. Obecnie pobiera nauki u mistrza Huo Ruiting z Shenianu.

Nieważne czy masz 20 czy 60 lat, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nasi instruktorzy

Marek Piechotka
Marek Piechotka

Swoją przygodę ze sztukami walki zaczął w 1982. Od 1985 trenował Kung-fu Siedmiogwiezdnej Modliszki. Przez cały ten okres czerpał wiedzę bezpośrenio od mistrzów z Niemiec, Rosji i przede wszystkim z Chin.

Wielokrotny medalista na turniejach ogólnopolskich, międzynarodowych, w tym także organizowanych w Chinach. Jako pierwszy w historii Polski zdobył medal w konkurencji wolnej walki na turnieju międzynarodowym. W 2004 laureat nagrody trenera roku. W 2005 ukończył naukę system Tang Lang według przekazu mistrza Yu Tianchenga.

Maciek Kulik
Maciek Kulik

Jest najstarszym uczniem mistrza Marka Piechotki. Nieprzerwanie ćwiczy od 1992r. W tym czasie poznawał system Tang Lang pod okiem takich mistrzów jak Kai u We Pel, Yu Tiancheng oraz Yu Tianlu. Posiada pełen przekaz stylu, jest praktykiem, jednym z nielicznych, którym udało się opanować najwyższy poziom tradycyjnej wolnej walki Sanda. Wielokrotny medalista zawodów krajowych jak i imprez międzynarodowych. Obecnie główny trener w naszej sekcji.

Wojtek Malarski
Wojtek Malarski

Starszy uczeń Maćka. Przygodę ze sztukami walki rozpoczął w 1996r. System Tang Lang zgłębia od 2002 r. Wojtek jest asystentem Maćka Kulika podczas zajęć w grupie dorosłych. Medalista wielu zawodów rangi ogólnopolskiej, w konkurencjach form oraz walk. Na co dzień mgr fizjoterapii, pasjonat zarówno swojego zawodu jak i kung fu.